Skaut.pl

SKAUT.PL - na szlaku od 2002 r. Zajmujemy sie projektowaniem i znakowaniem szlakow turystycznych.

Mapy

Dla Klientów, którzy zainteresowani są publikacją własnych tekstów, utworzyliśmy dział wydawniczy.

Specjalizujemy się w publikacjach związanych z turystyką. Przeprowadzamy redakcję językową, merytoryczną oraz korektę teksów. Możliwe jest tłumaczenie tekstu na języki angielski, niemiecki i rosyjski. Dostarczone materiały uzupełniamy w zależności od potrzeb o teksty, zdjęcia i mapy. Opracowujemy własne przewodniki i mapy turystyczne. Każda z naszych publikacji otrzymuje numer ISBN.

 • Mapa. Gmina Kazanów. Szlaki turystyczne. Miejsca Pamięci Narodowej. Zabytki

  Publikacja to mapa gminy Kazanów z zaznaczonymi szlakami turystycznymi, zabytkami i miejscami pamięci narodowej. Na drugiej stronie mapy znajdują się informacje o gminie oraz najważniejsze telefony.

  Autor:Małgorzata Pyrka, Dariusz Zając
  ISBN:83-60126-23-2

  Mapa. Gmina i miasto Iłża. Szlaki turystyczne. Miejsca Pamięci Narodowej. Zabytki

  Publikacja to mapa gminy Iłża z zaznaczonymi szlakami turystycznymi, zabytkami i miejscami pamięci narodowej. Na drugiej stronie mapy znajdują się informacje o gminie.

  Autor:Małgorzata Pyrka, Dariusz Zając
  ISBN:83-60126-24-0

  Mapa. Gmina Przytyk

  Mapa gminy Przytyk powstała na podstawie materiałów dostarczonych przez Urząd Gminy. Opracowana została w skali 1:50 000. Zawiera informacje dotyczące obiektów użyteczności publicznej i atrakcji turystycznych gminy.

  Autor:Małgorzata Pyrka
  ISBN:83-60126-29-1

  Mapa turystyczno-krajoznawcza obszaru Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”

  Mapa obejmuje swoim zasięgiem gminy Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew. Zawiera opis atrakcji turystycznych obszaru, opis każdej z gmin oraz wykaz bazy noclegowej i gastronomicznej w regionie.

  Autor:Małgorzata Zając
  ISBN:83-60126-98-4

  Powiśle. Mapa turystyczna ziemi lipskiej

  Mapa prezentuje obszar najbardziej na południe wysuniętego powiatu województwa mazowieckiego – powiatu lipskiego. Zawiera informacje o zabytkach, atrakcjach turystycznych i szlakach rowerowych w poszczególnych gminach.

  Autor:Małgorzata Zając
  ISBN:83-60126-57-7

  Mapa. Gmina Ciepielów. Szlaki turystyczne. Miejsca Pamięci Narodowej. Zabytki

  Publikacja to mapa gminy Ciepielów z zaznaczonymi szlakami turystycznymi, zabytkami i miejscami pamięci narodowej. Na drugiej stronie mapy znajdują się informacje o miejscowościach gminy oraz najważniejsze telefony.

  Autor:Zbigniew Kopciński, Małgorzata Pyrka, Artur Szewczyk, Dariusz Zając
  ISBN:83-60126-22-4

  Mapa gminy Szydłowiec. Województwo mazowieckie

  Mapa została opracowana na podstawie materiałów Urzędu Miasta. Zawiera mapę gminy oraz plan miasta Szydłowca z zaznaczonymi atrakcjami turystycznymi oraz przystankami interdyscyplinarnej ścieżki edukacyjnej „Szydłowiec. Miasto na kamieniu”.
  Na drugiej stronie mapy umieszczono opisy najciekawszych zabytków Szydłowca w języku polskim i angielskim.

  Autor:Urząd Miasta w Szydłowcu, Małgorzata Zając
  ISBN:83-60126-72-0

  Mapa. Szlaki turystyczne powiatu garwolińskiego

  Mapa została przygotowana z myślą o turystach korzystających ze szlaków rowerowych wyznakowanych na terenie powiatu garwolińskiego – tzw. Garwoszlaków. W części opisowej zaprezentowano ich przebieg oraz charakterystyki najciekawszych obiektów krajoznawczych obszaru.

  Autor:Małgorzata Zając
  ISBN:83-60126-66-6

  Powiat Białobrzeski. Mapa turystyczna. 1:60 000

  Mapa powiatu białobrzeskiego (województwo mazowieckie) została przygotowana w skali 1:60 000 z uwzględnieniem atrakcji turystycznych powiatu oraz bazy noclegowej i gastronomicznej. Uzupełniono ją planem miasta Białobrzegi w skali 1:12 500 oraz tekstami opisującymi poszczególne gminy powiatu białobrzeskiego. Dodatkowo zamieszczono wykaz adresowy bazy noclegowej i gastronomicznej.

  Autor:Adam Bolek, Agata Ludwińska, Małgorzata Zając
  ISBN:83-60126-73-9

  powrót do góry

© 2012 SKAUT.PL