Mapy

Dla Klientów, którzy zainteresowani są publikacją własnych tekstów, utworzyliśmy dział wydawniczy.

Specjalizujemy się w publikacjach związanych z turystyką. Przeprowadzamy redakcję językową, merytoryczną oraz korektę teksów. Możliwe jest tłumaczenie tekstu na języki angielski, niemiecki i rosyjski. Dostarczone materiały uzupełniamy w zależności od potrzeb o teksty, zdjęcia i mapy. Opracowujemy własne przewodniki i mapy turystyczne. Każda z naszych publikacji otrzymuje numer ISBN.

• Mapa. Gmina Kazanów. Szlaki turystyczne. Miejsca Pamięci Narodowej. Zabytki

Publikacja to mapa gminy Kazanów z zaznaczonymi szlakami turystycznymi, zabytkami i miejscami pamięci narodowej. Na drugiej stronie mapy znajdują się informacje o gminie oraz najważniejsze telefony.

Autor:Małgorzata Pyrka, Dariusz Zając
    ISBN:83-60126-23-2

Mapa. Gmina i miasto Iłża. Szlaki turystyczne. Miejsca Pamięci Narodowej. Zabytki

Publikacja to mapa gminy Iłża z zaznaczonymi szlakami turystycznymi, zabytkami i miejscami pamięci narodowej. Na drugiej stronie mapy znajdują się informacje o gminie.

Autor:Małgorzata Pyrka, Dariusz Zając
    ISBN:83-60126-24-0

Mapa. Gmina Przytyk

Mapa gminy Przytyk powstała na podstawie materiałów dostarczonych przez Urząd Gminy. Opracowana została w skali 1:50 000. Zawiera informacje dotyczące obiektów użyteczności publicznej i atrakcji turystycznych gminy.

Autor:Małgorzata Pyrka
    ISBN:83-60126-29-1

Mapa turystyczno-krajoznawcza obszaru Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”

Mapa obejmuje swoim zasięgiem gminy Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew. Zawiera opis atrakcji turystycznych obszaru, opis każdej z gmin oraz wykaz bazy noclegowej i gastronomicznej w regionie.

ISBN:83-60126-98-4

Powiśle. Mapa turystyczna ziemi lipskiej

Mapa prezentuje obszar najbardziej na południe wysuniętego powiatu województwa mazowieckiego – powiatu lipskiego. Zawiera informacje o zabytkach, atrakcjach turystycznych i szlakach rowerowych w poszczególnych gminach.

ISBN:83-60126-57-7

Mapa. Gmina Ciepielów. Szlaki turystyczne. Miejsca Pamięci Narodowej. Zabytki

Publikacja to mapa gminy Ciepielów z zaznaczonymi szlakami turystycznymi, zabytkami i miejscami pamięci narodowej. Na drugiej stronie mapy znajdują się informacje o miejscowościach gminy oraz najważniejsze telefony.

Autor:Zbigniew Kopciński, Małgorzata Pyrka, Artur Szewczyk, Dariusz Zając
    ISBN:83-60126-22-4

Mapa gminy Szydłowiec. Województwo mazowieckie

Mapa została opracowana na podstawie materiałów Urzędu Miasta. Zawiera mapę gminy oraz plan miasta Szydłowca z zaznaczonymi atrakcjami turystycznymi oraz przystankami interdyscyplinarnej ścieżki edukacyjnej „Szydłowiec. Miasto na kamieniu”.
    Na drugiej stronie mapy umieszczono opisy najciekawszych zabytków Szydłowca w języku polskim i angielskim.

Autor:Urząd Miasta w Szydłowcu, Małgorzata Zając
    ISBN:83-60126-72-0

Mapa. Szlaki turystyczne powiatu garwolińskiego

Mapa została przygotowana z myślą o turystach korzystających ze szlaków rowerowych wyznakowanych na terenie powiatu garwolińskiego – tzw. Garwoszlaków. W części opisowej zaprezentowano ich przebieg oraz charakterystyki najciekawszych obiektów krajoznawczych obszaru.

ISBN:83-60126-66-6

Powiat Białobrzeski. Mapa turystyczna. 1:60 000

Mapa powiatu białobrzeskiego (województwo mazowieckie) została przygotowana w skali 1:60 000 z uwzględnieniem atrakcji turystycznych powiatu oraz bazy noclegowej i gastronomicznej. Uzupełniono ją planem miasta Białobrzegi w skali 1:12 500 oraz tekstami opisującymi poszczególne gminy powiatu białobrzeskiego. Dodatkowo zamieszczono wykaz adresowy bazy noclegowej i gastronomicznej.

Autor:Adam Bolek, Agata Ludwińska, Małgorzata Zając
    ISBN:83-60126-73-9