Skaut.pl – szlaki turystyczne

Skaut.pl - na szlaku od 2002 r. Projektujemy, budujemy i promujemy szlaki turystyczne w Polsce.
Skaut.pl - szlaki turystyczne - projekt i budowa
Skaut.pl – szlaki turystyczne – projekt i budowa

Skaut.pl – szlaki turystyczne. Od początku istnienia firmy zajmujemy się projektowaniem i budową szlaków turystycznych.

Specjalizujemy się w realizacji tras rowerowych, kajakowych i jeździeckich. Wykonujemy także szlaki piesze (w tym nordic walking), trasy narciarskie (biegowe) i szlaki samochodowe. Poza tym znakujemy i budujemy trasy miejskie oraz wytyczamy ścieżki edukacyjne o różnym charakterze.

Przygotowujemy:

  • koncepcje przebiegu szlaków;
  • dokumentacje projektowo-kosztorysowe;
  • projekty stałej zmiany organizacji ruchu;
  • protokoły z inwentaryzacji z danymi GPS i materiałami fotograficznymi;
  • regulaminy korzystania ze szlaków;
  • strategie zarządzania szlakami;
  • systemy identyfikacji wizualnej produktów turystycznych;
  • bazy danych turystycznych;
  • mapy oraz przewodniki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, specjalistycznemu sprzętowi oraz stale aktualizowanej wiedzy z zakresu najlepszych praktyk w dziedzinie tworzenia tras turystycznych na świecie – możemy zaoferować usługi i produkty odpowiadające potrzebom współczesnych turystów.