Skaut.pl – szlaki turystyczne – od 2002 roku

Skaut.pl - na szlaku od 2002 r. Projektujemy, budujemy i promujemy szlaki turystyczne w Polsce.
Napis:y Skaut.pl - szlaki turystyczne - od 2002 roku. W tle las.
Skaut.pl – szlaki turystyczne – projekt i budowa

Skaut.pl – szlaki turystyczne. Od początku istnienia firmy zajmujemy się projektowaniem i budową szlaków turystycznych.

Specjalizujemy się w realizacji tras rowerowych, kajakowych i jeździeckich. Wykonujemy także szlaki piesze (w tym nordic walking), trasy narciarskie (biegowe) i szlaki samochodowe. Poza tym znakujemy i budujemy trasy miejskie oraz wytyczamy ścieżki edukacyjne o różnym charakterze.

Przygotowujemy:

• koncepcje przebiegu szlaków
  • dokumentacje projektowo-kosztorysowe
  • projekty stałej zmiany organizacji ruchu (POR)
  • protokoły z inwentaryzacji z danymi GPS i materiałami fotograficznymi
  • audyty dokumentacji projektowej
  • regulaminy korzystania ze szlaków
  • strategie zarządzania szlakami
  • systemy identyfikacji wizualnej produktów turystycznych
  • bazy danych turystycznych
  • mapy oraz przewodniki

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, specjalistycznemu sprzętowi oraz stale aktualizowanej wiedzy z zakresu najlepszych praktyk w dziedzinie tworzenia tras turystycznych na świecie – możemy zaoferować usługi i produkty odpowiadające potrzebom współczesnych turystów.